Kasvattajat

Kasvattajat

Kuonohovin

Heli Heinonen-Konsti

Roni 181, 18300 Heinola kk

0407247857

heli@ronintila.fi

www.ronintila.fi/kuonohovin

Heart Guardian

Taija Tolvanen ja Niko Heinävaara

Leppälahti

0504142561 Taija / 0408360664 Niko

taija.tolvanen@hotmail.fi / niko.heinavaara@wippies.fi

www.pystiffit.suntuubi.com

Japstiffin

Kari Kaiponen ja Eila Ahonen

Haaraojantie 99, 57210 Savonlinna

0505906957 / 0505919091

www.japstiffin.com

Sagittan

Arja-Leena Kekkonen

Hakatie 13, 18100 Heinola

0405677988

Wuffe9@suomi24.fi

www.sagittan.net

Zaijas

Saija Järveläinen

Kolunpurontie 219, 72840 Saarela

0456746100

zaijas@gmail.com

http://zaijas.wix.com/kennelzaijas

Gaspalleira

Ana Jacob ja Roberto Cordial

Ares, La Coruña, Galicia, Spain

+34639319167 / +34644426833

www.gaspalleira.es

 

 

 

 

Iirismaan

Vuokko Kiiski ja Kristiina Rothstén

0405433607

iirismaankennel@gmail.com

Soy Solamente

Marianne Berg

Sipolantie 8, 94500 Lautiosaari

0407344167

soysolamente@gmail.com

www.snowmansland.suntuubi.com

Farmlands

Heli Urpo

Takkulantie 651, 21270 Nousiainen

0400427206

 

Blanche Mer’s

Sanna Heinikoski

Varisahontie 1C

89670 Näljänkä

0401311979

sanna.heinikoski@hotmail.fi

Xicallen

Pia Laine

Porintie 526

38740 Hapuoja

0503031908

Pia.laine@suomi24.fi

Lexidian

Merja Elomaa

kennellexidian@gmail.com

Ropelikorvan

Anu Rinne

Katajaseläntie 128, 41490 Niemisjärvi

0404146446

ropelikorvan@gmail.com

 

 

 

 

 

Pyrrelandian

Minna Husso

Nikkilänmäentie 10, 79100 Leppävirta

0405096403

Pyrre02@jippii.fi

 

 

Etsi lähin kasvattajasi alla olevaa karttaa selaamalla tai kartan vasemmalla puolella olevasta valikosta. Klikkaamalla lisätietoja painiketta näet kasvattajan tarkemmat tiedot sekä kotisivut mikäli ne on ilmoitettu.

Mikäli sijaintiasi ei voida paikantaa oikein niin kirjoita postinumerosi tai paikkakuntasi “Sijaintisi” kohtaan ja klikkaa etsi. Sovellus lajittelee tämän jälkeen lähimmät kasvattajat maantieteellisessä järjestyksessä.

Kasvattajan kotisivuille (mikäli sellaiset löytyvät) pääset nimeä klikkaamalla.